Ürün Açıklaması

HER ŞEYİ OYNA

Beğenilen gerçekçi sese sahip 2'si 1 arada oyun ve yaşam tarzı kulaklığı

Her şeyi oynamak için tasarlanmış Bose QuietComfort® 35 II Oyun Kulaklığı ile tanışın. Ödüllü gürültü engelleme teknolojimiz ve ayrılabilir oyun modülümüz ile bu, Bose'un ilk 2'si 1 arada oyun ve yaşam tarzı kulaklığıdır. Evde, işte ve aradaki her yerde giymek için klasik bir görünüm ve rahat uyum ile saatlerce rekabetçi oyun ve müzik dinlemek için tasarlanmıştır.
 

Senin için önemli olanı duy

Daha iyi ses, daha iyi sessizlikle başlar. Acoustic Noise Cancelling™ teknolojisine sahip tek oyun kulaklığı olan QC35 II Oyun Kulaklığı, patentli aktif ve pasif gürültü engelleme yeniliklerinin bir kombinasyonunu kullanır. Sonuç, sanal bir sessizlik yatağı üzerinde net, net ses ve zengin, derin bas. İster oyundaki ayrıntılar ister müziğinizin ritmi olsun, sizin için önemli olan şeyleri daha fazla duyabilirsiniz.

oyunda kal

QC35 II Oyun Kulaklığı, duyularınızı yeni zirvelere taşımak için Bose gürültü engelleme ve gerçeğe yakın ses kullanır, böylece bir profesyonel gibi yeni dünyalara destansı yolculuklar yapabilirsiniz. Ve PC, konsollar ve mobil cihazlar dahil olmak üzere tüm büyük oyun platformlarıyla tamamen uyumludur.
 BOSE AKUSTİK GÜRÜLTÜ ÖNLEME™  GÜRÜLTÜ REDDECİ MİKROFON
TÜM GÜN KONFOR PC MASAÜSTÜ DENETLEYİCİ
 EVRENSEL UYUMLULUK BLUETOOTH®
SESLİ ASİSTANLAR  40 SAATE KADAR KABLOLU OYUN, YOLCULUKTA 20 SAATE KADAR KABLOLU OYUN

Her yerde beğenilen gerçekçi ses.

Müziği, sanki orkestra yanınızdaymış, her notayı çalıyormuş gibi duymanızı istiyoruz. Bu oyun kulaklığının içindeki akustik paket, ne kadar yüksek (veya yumuşak) dinlemeyi severseniz sevin, heyecan verici, gerçeğe yakın ses ve derin alçak notalar sunar.


 

 

Rahatlığı hissedin

QC35 II Oyun Kulaklığı, maraton oyun seansları sırasında bile maksimum konfor için tasarlanmıştır. Hafif malzemeler kullanılarak üretilen bu ayakkabı, saatlerce rahat bir şekilde oynamanın keyfini çıkarmanız için minimum sıkıştırma kuvvetine sahip dengeli ancak nazik bir tasarımla birleştirilmiştir.

 

Kontrol altına almak

QuietComfort® 35 II Oyun Kulaklığı, isteğe bağlı bir PC masaüstü denetleyicisi ile birlikte gelir - ana ses seviyesini düşürmek veya yükseltmek için size akıcı kontrol sağlar ve dört seviyeli mikrofon izleme arasında geçiş yapar. Bu özellik, kendi sesinizin sesini kendi kendinize düzenlemenize ve takım arkadaşlarınıza bağırmaktan kaçınmanıza olanak tanır.
 

 

LoL Esports Global Events Resmi Oyun Kulaklığı

League of Legends, 100'den fazla profesyonel takım ve 12 bölgesel ligde mücadele eden 800 sporcu ile dünyanın en büyük ve en popüler esporudur. Resmi kulaklık ortağı olarak Bose'a, küresel yarışmalar sırasında her profesyonel oyuncu, antrenör ve hakem için net, canlı ses ve iletişim sağlama konusunda güvenildi.
 

Söyle gitsin

Hareket halindeyken tek dokunuşla Amazon Alexa'ya veya Google Asistan'a erişebilirsiniz.* Bundan sonra, en sevdiğiniz şarkıyı seçin veya gününüzü yönetmek için bilgi alın - hepsini sesinizle yapın.

 

 

40 saate kadar kesintisiz oyun

Kablolu oyun modunda 40 saate kadar ve kablosuz yaşam tarzı modunda 20 saate kadar pil ömrüyle daha uzun süre oynayın. Biraz daha fazlasına ihtiyacınız varsa, 15 dakikalık hızlı şarj, kablolu oyun için 5 saate kadar ve kablosuz yaşam tarzı modunda 2,5 saate kadar daha fazla zaman sağlar.

 
QuietComfort 35 II kablosuz kulaklıkları birinci sınıf kalitede gürültü engelleme teknolojisiyle tasarlanmıştır. Artık Amazon Alexa ve Google Assistant'a direkt bağlantıyla daha iyiler. Sizin müziğiniz. Sizin sesiniz. Kontrol sizde. Google Assistant ve Amazon Alexa özelliği sadece desteklenen ülkelerde tam kapsamlı çalışmaktadır.

Daha daha iyi
Müziğinizi her yere taşımak istediğinizde size ayak uydurabilecek bir kulaklığa ihtiyacınız var. Cam içerikli naylon ve korosyona dayanıklı paslanmaz çelikle, darbelere dayanıklı materyallerle, temponuza dayanmak için tasarlandılar. Ama onları her yere götürüp bütün gün dinlediğinizde konforlu da olmalılar. Bu yüzden QC 35'in kafa bandı sadece yumuşak değildir, lükstür. Yatlarda ve lüks arabalarda kullanılan yumuşak kaplama malzemesi olan Alcantara'yla kaplanan kafa bandı bütün gün konforlu kullanıma olanak sağlar. Ve konforlu kulaklık yastıkları kafanızda kulaklık yokmuş gibi hissetmeniz için sentetik protein deriden yapılır.
 
20 saatlik pil ömrü
20 saate kadar müziğinizin keyfini çıkarın. Ve piliniz sonunda bittiğinde, hızlı bir 15-dakkalık şarj size 2.5 saat daha verir. Şarj etme olanağından yoksun kaldığınız zamanlarda da kutudan çıkan ses kablosunu takın ve müziğiniz çalmaya devam etsin.
 
Her yükseklikte şaşırtıcı ses performansı
Hafif kulaklıkların plastikten yapıldığı ve kolay bozulduğu algısı vardır. Bu yüzden biz plastik kullanmıyoruz. Biz hafif hissedilmesine rağmen yüksek derecede sağlamlık sağlayan cam ilave edilmiş naylon kullanıyoruz. Bu kulaklıkların güçlü son rötuşları bulunmaktadır. Kafa bandı yayları ve milleri için kullanılan paslanmaz çelik, bu kulaklıkların günlük kullanıma dayanıklı olmasını sağlar.
 
 
Hayatınızı kolaylaştırın…
Sesinizi kullanmak kolay. Sadece Alexa veya Google Assistant'dan eve gitmeniz için yardım isteyin, yapılacaklar listenize bir şey ekleyin, hava durumunu kontrol edin. Hepsini telefonunuza bakmadan yapabilirsiniz.
 
Bir uygulama. Tam kontrol.
Bose Connect uygulaması ürününüzün size sunduğu her şeye kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Kurmakla uğraşmak yerine müziğinizin keyfini daha çok çıkarmak için ipuçları alın, ürün özelliklerini ortaya çıkarın ve ayarlarınızı kişiselleştirin. İster havalimanında olun ister kütüphanede, gürültü giderme seviyesini değiştirerek ne kadar duymak (ya da duymamak) istediğinizi ayarlayabilirsiniz. Ve hatırlayın, paylaşmak önemlidir. İki Bose kulaklığına bağlanabilirsiniz ki siz ve arkadaşınız aynı müziği aynı anda dinleyebilsin. Umarız ki süper bir şarkı listeniz hazır bekliyor.
 
 
Anahtarı aç. Hissi yaşa.
O hissi biliyorsunuz. Dünya'nın geri kalanının eriyip gittiği ve sizin sadece siz ve müziğinizin olduğu bir yere gittiğinizdeki his. Akustik Gürültü Giderme teknolojimizle bu hissi sadece bir anahtarı açarak hissedebilirsiniz. Devamlı olarak dış gürültüleri ölçer, karşılaştırır ve tepki verir, sonra da ters sinyalle yok eder. Ama orda durmadık. Gürültü giderme seviyesini etrafınıza daha iyi uyum sağlamak için üç seviye içinde değiştirebilirsiniz. Bu şekilde müzik sizi nasıl hissettirirse hissettirsin gerçekten hissedebilirsiniz. Hiç bir şey yolunuza çıkmadan.
 
Bose + Kendi sesiniz
İşte şimdi konuşuyorsunuz! QuietComfort 35 II kablosuz kulaklıklar Amazon Alexa ve Google Assistant için optimize edilmiştir. Artık bütün gün kendi sesinizle müziğinizin keyfini çıkarıp bilgi alıp gününüzü yönetebilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin. Sadece Aksiyon butonunu yardım için basıp tutun. Ve QC35 II kulaklıkları gürültüyü engelleyip kendinizi müziğinizde kaybetmek için hala son kalite gürültü giderme teknolojisine sahiptir. Sesli asistan yok mu? Problem yok. Amazon Alexa veya Google Assistant kullanıcısı değilseniz endişelenmeyin. Özel kontrolle gürültü giderme seviyesini üç farklı seviyede değiştirmek için aksiyon butonunu kullanabilirsiniz.
 

Teknik Özellikler

BLUETOOTH BAĞLANTI
Telefon ve akıllı cihazlarınızla bluetooth bağlantısı sağlamaktadır.
EKOLAYZER
Her volüm seviyesinde tutarlı performans için.
PİL ÖMRÜ
20 saate kadar müziğinizin keyfini çıkarın. Ve piliniz sonunda bittiğinde, hızlı bir 15-dakkalık şarj size 2.5 saat daha verir.
SES ENGELLEYİCİ
Devamlı olarak dış gürültüleri ölçer, karşılaştırır ve tepki verir. Sonra da ters sinyalle yok eder.
SESLİ CEVAP
Bluetooth® eşleşme sürecinde size sesle yardımcı olacağız.
SPEAKERS
Alexa veya Google Assistant'la konuşmanı başlatmak için sadece Aksiyon butonuna bas ve tut.
TEMİZ TELEFON ARAMALARI
Duy ve duyul. Rüzgarlı veya gürültülü olduğunda bile.

Kulaklıklar :
○ Yükseklik: 18.00 cm
○ Genişlik: 17.00 cm
○ Derinlik: 8.10 cm
○ Ağırlık: 310 g
Kutuda Neler Var? :
○ QC®35 II kulaklıklar
○ Kablolu bağlantı için ses kablosu
○ USB şarj kablosu
○ Taşıma çantası
Ses kablosu :
○ Uzunluk: 1.2 m
USB Kablosu : ○ 30.5 cm
 

Taksit Seçenekleri

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin - ₺7.024,60
2 ₺3.552,69 ₺7.105,38
3 ₺2.390,71 ₺7.172,12
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin - ₺7.024,60
2 ₺3.552,69 ₺7.105,38
3 ₺2.390,71 ₺7.172,12
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin - ₺7.024,60
2 ₺3.552,69 ₺7.105,38
3 ₺2.390,71 ₺7.172,12
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin - ₺7.024,60
2 ₺3.552,69 ₺7.105,38
3 ₺2.390,71 ₺7.172,12
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin - ₺7.024,60
2 ₺3.552,69 ₺7.105,38
3 ₺2.390,71 ₺7.172,12
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin - ₺7.024,60
2 ₺3.552,69 ₺7.105,38
3 ₺2.390,71 ₺7.172,12
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin - ₺7.024,60
2 ₺3.552,69 ₺7.105,38
3 ₺2.390,71 ₺7.172,12
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin - ₺7.024,60
2 ₺3.552,69 ₺7.105,38
3 ₺2.390,71 ₺7.172,12
Yorumlar

İlgili Ürünler
Bültene Kayıt Olun
Telif Hakları © Njoy Tüm Hakları Saklıdır