Ürün Açıklaması

Sizi ileri itmek için tasarlandı, sizi geride tutmak için değil


Egzersiz zorlu bir aktivitedir. Ve zorluklara göğüs geren kablosuz kulaklıklar talep ediyorsunuz. SoundSport kablosuz kulaklıklar – Yenilenmiş, güvenli ve rahat kalan güçlü ses ve kulaklıklarla hareket halinde kalmanızı sağlar.

Kaybedecek bir şey yok

Ne kadar sinir bozucu olabileceğini biliyoruz. Toplandınız ve çalışmaya hazırsınız, ancak kulaklığınızı yanlış yere koydunuz. Bu nedenle Bose, dünyanın en büyük kayıp eşya topluluğu olan Tile ile işbirliği yaptı. Tile, kulaklıklarınız kaybolursa bulmanızı kolaylaştırır.
 

Konfor ve istikrarın eşsiz kombinasyonu

Antrenman yaparken kulakiçi kulaklıklarınızın takılı kalmasını istersiniz. Bu kulaklıklar tam olarak bunu yapar ve yalnızca antrenmanınıza odaklanmanızı sağlayan bir rahatlık düzeyi sunar. Uçların benzersiz şekli, kulağınızda ses performansını iyileştirmeye yardımcı olan yumuşak bir yalıtım oluşturur. Genişletilmiş esnek kanat, destek ve gelişmiş denge sağlar.

Bluetooth ® ve NFC eşleştirmesi sizi karışıklıktan kurtarır

Hareket edebilmek için hızlı, kablosuz bir bağlantı istiyorsunuz. SoundSport kablosuz kulaklıklar, Bluetooth cihazınızla kolaylıkla eşleşir .


 

 

Tere ve hava koşullarına dayanıklı tasarım

Spor salonunda ter atarken veya yağmurda koşarken, bu spor kulaklıklar yolun her adımında ilerlemenizi sağlamak için üretilmiştir. Akustik portlar tere ve hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde konumlandırılmıştır ve hidrofobik bir bez nemi dışarıda tutar.
 


Egzersiz yapmak zorlu bir aktivitedir. Bu nedenle bu zorlu aktiviteye hazır kulaklıklara ihtiyaç duyarsınız. SoundSport kablosuz kulaklıklar, yolunuza çıkacak kablolar olmadığı için, güçlü sesi, rahat ve güvenli kulaklık yerleşimi ile sizinle beraber hareket eder. Aynı zamanda ter ve hava koşullarına dayanıklıdır ve her şarjda 6 saat pil ömrüne sahiptir. Böylece en uzun antrenmanınızda bile sizi hiçbir şey engelleyemez. Bluetooth ve NFC eşleştirmesi ile cihazınıza kolayca bağlanırsınız.

Bluetooth ve NFC eşleştirmesi sizi kablo karışıklığından korur.
SoundSport kablosuz kulaklıkla Bluetooth cihazınızı eşleştirmek çok kolaydır. Hatta NFC özellikli bir telefonunuz varsa, telefonunuzla entegre kumandayı birbirine dokundurmanız yeter. Entegre kumandayı çağrılarınızı cevaplamak, volüm seviyesini kontrol etmek ve parça atlamak veya durdurmak için kullanabilirsiniz. Bu güvenilir performans ve kullanım kolaylığının, kulaklığınıza değil sporunuz veya egzersiz rutininize odaklanmanızı sağlayacağını göreceksiniz.
 
Ter ve hava koşullarına dayanıklı tasarım
İster spor salonunda ter atıyor olun, ister hava şartlarının rutin koşunuzu bozmasına izin vermeden dışarıya çıkın, bu kulaklıklar her adımınızda size güç vermek için yanınızda. Her bir kulaklıktaki akustik girişler ter ve hava koşulları düşünülerek yerleştirildi ve nemi içeriye almaması için hidrofobik bez ile kaplandı.
 
Size enerji verecek güçte ses performansı
Spor yaparken kulaklıklarınızın sabit durmasını istersiniz. İşte tam olarak bu nedenle StayHear + Sport kulaklık uçlarını tasarladık. Kulaklık ucu kulak kanalınızın girişinde, ses performansını iyileştirmeye yardımcı olan hafif bir yalıtım sağlaması için özel bir şekile sahiptir. Ayrıca kulaklık uçlarını içeri sokmak için zorlamanızı gerektirmeyecek şekilde, destek için kulağınızın üst kıvrımını kullanan ve ciddi derecede gelişmiş sağlamlıkta yerleşim sunan bir esnek uzun kanada sahiptir. Yumuşak, silikon materyal ve yuvarlak profil uzun süreli kullanımlar için konfor ve sağlam yerleşimin benzeri bulunmayan bir kombinasyonunu sunar. Zaten öyle de olmalı: En iyi çözüme ulaştığımızdan emin olmak için orijinal StayHear+ kulaklık ucu modeline dayanan yarım düzineden fazla prototip ürettik.
 
Nerede olursanız olun, güvenilir performans.
Zorlayıcı ortamlar bir çok kablosuz kulaklıkta ses performansını etkileyebilir. Örneğin; dışarıya çıktığınızda Bluetooth sinyalinin kaybolması veya spor salonlarındaki Wi-Fi parazit karışıklığı gibi. Bu nedenle kulaklıklarımızı ses performansından ve Bluetooth bağlantısından ödün vermeden, istediğimiz performansa sahip olana kadar ince ayarını yaparak yoğun bir şekilde test ettik.
 
Üstün ses kalitesi ile daha yoğun bir antrenman sizi bekliyor.
Zorlu antrenmanlarda size güç vermesi ve harekete geçirmesi için müzik önemlidir. SoundSport kablosuz kulaklıklar kablolu kulaklıklarımızın ünlü olduğu net, güçlü ses performansını sunar. Ve şimdi volüme göre optimize edilmiş EQ tüm ses seviyelerinde ses kalitesinde gözlemlenebilir gelişme sunuyor.
 
Kolay kontrol
Bluetooth cihazlara bağlanmak ve aralarında geçiş yapmak – mesela bir çağrı geldiğinde iPad’den iPhone’a artık çok kolay. Ücretsiz Bose Connect uygulaması kullanımı kolay grafik arayüzü ile tüm bağlantıları kontrol eder. Birden fazla cihazla eşleştiğinde, kulaklıklar istediğiniz zaman aralarında otomatik olarak geçiş yapabilir. Uygulama aynı zamanda yazılım güncellemeleri ve ürün ipuçları sunar ve ayarlarınızı kişiselleştirmenize izin verir.
 
Konfor ve sağlam yerleşimin eşsiz kombinasyonu
Hareket ettiğiniz zaman kulaklıkların yerlerinden çıkmaması antrenman sırasında belki de en önemli şeydir. StayHear+ Plus kulaklık silikonlarımız en zorlu antrenmanlarınızda bile yerlerinde sabit dururlar. Yeniden tasarlanmış şekilleri saatlerce rahatlığını korur ve kulağınızda ses performansını arttıran hafif bir yalıtım yaratır. Uzatılmış kanadı baskıyı kulağınıza eşit dağıtır ve yerlerinden çıkmamalarını sağlar.
 
 

Teknik Özellikler

 
Ek Detaylar :
○ Şarj edilebilir lityum-iyon pil
○ Şarj süresi: 2 saat
○ Pil ömrü: Her şarj için 6 saat
Kablosuz Boyutlar / Ağırlık :
○ Kulaklıklar: 3.05 cm Y x 2.5 cm G x 3.05 cm D (23 g)
Kutuda neler var? :
○ SoundSport® kablosuz kulaklıklar
○ 3 çift StayHear® + Sport kulaklık uçları (S, M, L)
○ USB şarj kablosu
○ Taşıma çantası
○ Hızlı başlangıç kılavuzu
○ Garanti kartı

Taksit Seçenekleri

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin - ₺2.759,00
2 ₺1.395,36 ₺2.790,73
3 ₺938,98 ₺2.816,94
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin - ₺2.759,00
2 ₺1.395,36 ₺2.790,73
3 ₺938,98 ₺2.816,94
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin - ₺2.759,00
2 ₺1.395,36 ₺2.790,73
3 ₺938,98 ₺2.816,94
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin - ₺2.759,00
2 ₺1.395,36 ₺2.790,73
3 ₺938,98 ₺2.816,94
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin - ₺2.759,00
2 ₺1.395,36 ₺2.790,73
3 ₺938,98 ₺2.816,94
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin - ₺2.759,00
2 ₺1.395,36 ₺2.790,73
3 ₺938,98 ₺2.816,94
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin - ₺2.759,00
2 ₺1.395,36 ₺2.790,73
3 ₺938,98 ₺2.816,94
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin - ₺2.759,00
2 ₺1.395,36 ₺2.790,73
3 ₺938,98 ₺2.816,94
Yorumlar

İlgili Ürünler
Bültene Kayıt Olun
Telif Hakları © Njoy Tüm Hakları Saklıdır