İade Politikalarımız Hakkında
www.njoyonline.com.tr  (‘Website’ tarafından satılır ve gönderilir.) ürünlerinin iade süreci 14 iş günüdür.  İade işlemi ürünün depomuza ulaşmasından sonra başlar. Para iadenizin banka tarafından hesabınıza yansıması ise bu süreye ilaveten 7-10 günü bulabilir.
Her ürünü aldığınız koşullarda iade etmeniz gerektiğini lütfen göz önünde bulundurun. Diğer bir deyişle yeni ürünlerin yeni, kullanılmamış ve eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. Kullanılmış ürünlerde fazladan kullanma veya hasar belirtisi olmamalıdır.
Aynı istisnalar, cayma hakkına ilişkin olarak İade Garantimiz için de geçerlidir.
 
İade Edilemeyen Ürünler
Aşağıdaki ürünler İade Garantisi kapsamında (kusurlu değilse) iade edilemez:
 
Tesliminden sonra koruyucu unsurları açılmış olan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler veya nitelikleri dolayısıyla teslimattan sonra ayrılamaz şekilde diğer öğelerle karışmış olan ürünler;
Teslimat sonrasında ambalajlarından çıkarılmışlarsa, ambalajlı ses veya video kayıtları veya ambalajlı yazılımlar;
Müşterinin özel isteklerine göre yapılmış veya kişisel ihtiyaçlara göre açıkça özelleştirilmiş ürünler;
Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi çabuk geçen ürünler;
Şirket’in tümüyle ifa etmiş olduğu ve hizmeti sunmaya başlayabileceğimizi ve sözleşme tamamen yerine getirildiğinde iptal etmeyeceğinizi siparişinizi vermeden önce açıkça kabul ettiğiniz hizmetler;
Fiili değeri pazardaki kontrol edemediğimiz dalgalanmalara bağlı olan ürünlerin temini;
Tehlikeli madde olarak sınıflandırılan veya içinde yanıcı sıvılar ya da gazlar bulunan ürünler (servis, garanti, iade veya para iadesi konularında bilgi almak için üretici firmayla iletişime geçin);
Seri numarası veya barkodu (evrensel ürün kodu) eksik herhangi bir ürün;
İndirilebilir yazılım ürünleri;
Erişim sağlandıktan sonra çevrim içi abonelikler;
Bazı sağlık ve kişisel bakım ürünleri;
Hijyen koşulları gereğince kutusu açılamaz/bozulamaz ürünler.
 
Marka etiketleri, garanti belgeleri, sertifikalar, çıkartmalar, özel paketleme
Marka etiketleri, garanti belgeleri, sertifikalar (örn. özgünlük, sertlik ve tahmini değer) ve çıkartmalar iade etmek istediğinizde ürünün üzerinde kalmalı veya ürünle birlikte gönderilmelidir. Özel üretim ürünlerin yanı sıra bu ürünler de kendi orijinal paketinde iade edilmelidir.
 
Taşınabilir teknoloji ürünleri ve saklama ortamına sahip cihazlar (örn. dijital fotoğraf makinesi, USB bellek)
 
Bu cihazları bize iade ederken içinde yüklü dosya olmadığından emin olun. Bu tür cihazları iade etmeden önce kayıtlı tüm gizli ve kişisel verileri silmek sizin sorumluluğunuzdadır.
 
Kusurlu/Ayıplı/Bozuk/Hasarlı Ürünler
Website’den satın alınan ‘Taşınabilir teknoloji’ ürünleri teslim edildiğinde çalışmazsa, hasarlı durumda geldiyse veya kusurlu/ayıplı/bozuk ürün ise; satın alma işleminden sonraki 30 iş günü içerisinde ürün, ödenen tutarın tamamı için para iadesi yapılacak şekilde iade edilebilir. İade edilen ürün depoya ulaştıktan sonra iade işlemleri başlatılacak ve takribi 7-10 iş günü içerisinde para iadesi gerçekleşecektir. 
30 iş günü, iade süresi sona erdikten sonra müşteri çalışmadıkları için bu ürünleri iade etmek isterse, müşteri söz konusu arızanın değerlendirilmesi ve para iadesi yapılmasının uygun olup olmadığının belirlenmesi için müşteri hizmetlerine yönlendirilmelidir.
Bültene Kayıt Olun
Telif Hakları © Njoy Tüm Hakları Saklıdır